دومین رویداد از سومین جشنواره‌ی نوآوری و کسب‌ و کار خواجه نصیر با عنوان "اینونما و اینوتاک"

دومین رویداد از سومین جشنواره‌ی نوآوری و کسب‌ و کار خواجه نصیر با عنوان "اینونما و اینوتاک" در تاریخ سوم دی ماه در لابی دانشکده مکانیک، صنایع و مواد برگزار شد.

همایش اینوتاک، شامل ۵ سخنرانی با محوریت استارتاپ‌ها توسط متخصصان این حوزه و همایش اینونما، نمایشگاهی از دستاوردهای شرکت‌های مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه و هسته‌های کسب‌و و کار است.

در این رویداد، جشنواره‌ی نوآوری و کسب‌و‌کار خواجه نصیر میزبان دکتر کاوه یزدی‌فرد (مدیر نوآوری شهری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران) با موضوع ایده‌پردازی، خلاقیت و نگاه کارآفرینی‌، مهندس توحید علی اشرفی (مدیر بازاریابی علی بابا) با موضوع مشتری‌شناسی ، مهندس روبن غنی‌پور (منتور و مربی مالی، سرمایه‌گذاری و تجاری سازی استارتاپ ها) با موضوع تامین مالی جمعی از طریق شبکه‌های اجتماعی، مهندس ندا مفاخری (بنیان‌گذار مدیران ایران) با موضوع بلاکچین و کسب درآمدهای دلاری و مهندس عیسی خوشوقت (هم‌بنیان‌گذار مجموعه شهریاران هوشمند البرز) با موضوع شهر هوشمند، اینترنت اشیاء و فرصت‌های شغلی پیش رو بود.

در همایش اینونما و در ضمن سخنرانی‌های اینوتاک، با نمایشگاه‌های دستاوردهای هسته‌ها و شرکت‌های مرکز رشد واحدهای فناور و همچنین گروهی از استارتاپ‌های بازی‌سازی محیطی همراه بودیم.

گالری تصاویر

نظر دادن
پرسش و پاسخ سریع
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه است
ورودی اشتباه است