کافه نوآوری با هدف شبکه سازی کارآفرینان برگزار شد

 

اینوکافه ، نشستی تخصصی در محیطی صمیمانه با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و علاقه‏ مندان ورود به این حوزه است. در این رویداد سعی می شود امکان شبکه سازی و ارتباط با مدیران و کارآفرینان برای دانشجویان و مخاطبین برنامه های کارآفرینی ایجاد شود.

این رویداد مختص صاحبان ایده های نوآورانه و طرح های کسب وکار نوپا تعریف شده تا بتوانند در کنار مهمانان، گپ و گفتی صمیمانه داشته باشند و دراین فرصت از تجربه‏ ها، دانش مدیریتی و تخصصی فعالان اکوسیستم کارآفرینی بهره‏ مند شوند. میهمانان این رویداد جمعی از کارآفرینان، مدیران استارتاپ‏ های موفق و سرمایه‏ گذاران فعال در این حوزه می‏باشد.
برخلاف روال معمول رویدادهای مشابه، این برنامه محوریت سخنرانی نداشته؛ بلکه با توجه به چیدمان خاص و منحصر به فرد، محیطی فراهم می کند تا شرکت کنندگانی که ایده هایی برای راه اندازی و بهبود کسب و کار خود داشته اند، بتوانند به صورت مستقیم و رو در رو از تجربیات و راهنمایی های کارآفرینان و مدیران دعوت شده بهره ببرند.

در اینوکافه امسال ترکیبی از مدیران کارآفرین ، استارتاپهای بخش خصوصی و دولتی و نیز نمایندگان سرمایه گذاران این حوزه شرکت کردند که با استقبال خوب تیمهای شرکت کننده در جشنواره و دانشجویان و دیگر مخاطبین همراه بود.

 

 

نظر دادن
پرسش و پاسخ سریع
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه است
ورودی اشتباه است