ضمن عرض قدردانی از شرکت شما در سومین دوره جشنواره ملی نوآوری و کسب و کار خواجه نصیر، جهت ثبت ایده ها و یا طرح های خود می توانید به راهنمای گام به گام زیر توجه فرمایید:

  • بر روی لینک ثبت نام کلیک کنید.
  • در فرم نمایش داده شده اطلاعات سرگروه و اعضای تیم را به ترتیب وارد نمایید؛ توجه داشته باشید که هر سطر به یک عضو تیم تعلق میگیرد پس تعداد اطلاعات وارد شده در هر فیلد باید با دیگر فیلدها تطابق داشته باشد. به عنوان مثال اگر اعضای تیم شما در مجموع سه نفر میباشد، در هر کدام از فیلدهای نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی نیز باید سه سطر اطلاعات وارد شود.
  • در فیلد بعدی آدرس ایمیل سرگروه تیم را وارد کرده و توجه داشته باشید که لینک تایید ثبت نام شما به این آدرس ارسال می گردد پس لطفا از درستی آن قبل از تایید نهایی اطمینان حاصل کنید.
  • در فیلدهای بعدی عنوان ایده و یا طرح تجاری ارسالی خود را وارد کنید و زمینه تخصصی فعالیت خود و بخش مورد نظر جهت شرکت در مسابقه را از بین طرح های کسب و کار و ایده های نوآورانه انتخاب نمایید.
  • با فشردن کلید ثبت نام، ایمیلی حاوی تایید نهایی ثبت نام شما و راهنمایی مراحل بعدی ثبت نام به آدرس ایمیل وارد شده ارسال می گردد.
  • با ورود به پنل کاربری تیم خود امکان ارسال مدارک خود، ارسال پیام مستقیم به تیم اجرایی جشنواره، مشاهده نتایج بررسی طرح خود در مراحل مختلف جشنواره و مشاهده اطلاعات تیم خود را خواهید داشت.
  • در تب ارسال طرح ها از بین دو گزینه ارسال ویدئو و ارسال فایل میتوانید آزادانه و به انتخاب خود یکی از راههای ارسال طرح را برگزیده و کار خود را از یکی از این دو طریق در معرض داوری داوران مسابقه قرار دهید.
  • خواهشمند است قبل از ارسال نهایی طرح خود، قوانین و شرایط را که در همین صفحه درج شده، مطالعه فرمایید.

 

قوانین و شرایط ارسال ویدئوها

دقت شود که در صورت ارسال ویدئو توسط یک تیم، فرستادن طرح در فرمت ارائه شده مورد نیاز نبوده و هیچگونه توضیح نوشتاری، به جز پیوست های احتمالی، مورد پذیرش و بررسی قرار نمی‌گیرد.

ویدئوی ارسالی باید به صورت افقی و با کمترین میزان لرزش (ترجیحا کاملا به صورت ثابت) ضبط شده باشد.

حداکثر زمان ویدئو در بخش  طرح نوآورانه 3 دقیقه و در بخش کسب و کار های نوپا 5 دقیقه می باشد، که در این زمان تیم‌ها می‌توانند به توضیح ایده و طرح خود بپردازند. واضح است که در صورت بیشتر بودن مدت زمان ویدئوی ارسالی، این امر به منزله تخطی از قوانین بوده و ویدئو بررسی نخواهد شد.

بدیهی است که کیفیت صدا و تصویر باید به گونه‌ای باشد که داوران هنگام بررسی طرح‌ها دچار مشکلی در فهم ارائه ها نشوند.

برای پس زمینه خواهشمند است تا حد امکان از رنگ سفید استفاده نمایید.

جهت آشنایی با معیارهای داوری می‌توانید فرم های ثبت نام ایده و طرح را دانلود کرده و با پاسخگویی جامع و دقیق به سوالات آن در ویدئوی خود، شانس پذیرش تیم خود را افزایش دهید؛ زیرا این سوالات معیار قطعی و نهایی داوری تیم ها هستند.

هر چند که استفاده هر یک از تیم‌ها از خلاقیت در تهیه ویدئو می‌تواند تاثیر موثر و مثبتی بر روی نظر داوران داشته باشد، ولی لازم به ذکر است که توجه به خواسته‌ها و قوانین ذکر شده در بالا معیارهای اولیه در رد و یا پذیرش طرح‌های ارسال شده به دبیرخانه جشنواره می‌باشند.

 

قوانین و شرایط کلی ارسال ایده‌ها و طرح‌های تجاری

اطلاعات شخصی اعضای تیم ها، تنها راه ارتباطی مستقیم کادر اجرایی جشنواره با شرکت‌کنندگان گرامی است. خواهشمند است در پر کردن آن ها کمال دقت را داشته باشید و در هنگام ثبت نام به گزینه‌های بخش  کسب و کار های نوپا و بخش طرح های نوآورانه توجه نمایید.

جهت پر کردن فرم‌ها و یا ارسال ویدئو خواهشمند است فرم‌های مربوطه و سوالات آن ها را به دقت مطالعه فرمایید و به صورت کامل در فایل‌های ارسالی و یا ویدئوی خود به آن ها پاسخ دهید.

لطفاً توجه داشته باشید که فایل‌های ارسالی شما فقط در قالب یک فایل فشرده شده (حاوی فرم ثبت طرح و ایده/ ویدئو و پیوست های مورد نیاز) مورد پذیرش دبیرخانه جشنواره می‌باشد. جهت کمک به روند اجرای مراحل رقابت، لطفاً نام فایل را مشابه عنوان ایده یا طرح خود قرار دهید.

جهت ارسال طرح‌ها و ایده‌های خود حتماً جدول زمانبندی جشنواره را در نظر داشته باشید.

با توجه به اینکه راه‌های ارتباطی با کادر اجرایی و دبیرخانه، جهت راحتی شما به صورت گسترده در دسترس می باشند، لطفاً در صورت بروز هرگونه مشکل و یا وجود سوالات احتمالی در مورد نحوه ارسال طرح‌ها و یا مراحل بعد از آن، با ما در تماس باشید. دنبال کردن جشنواره نوآوری کسب و کار خواجه نصیر در شبکه‌های اجتماعی، شما را از آخرین اخبار و اطلاعات این رویداد با خبر می‌سازد.

امیدواریم حضور شما در هر یک از مراحل و بخش‌های این رویداد ملی، به تجربه‌ای منحصر به فرد در زندگی کسب و کاری و حرفه ای شما تبدیل شود.

شاد و موفق باشید.

 

پرسش و پاسخ سریع
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه
ورودی اشتباه است
ورودی اشتباه است